Blog | Wyjazdy Narciarskie, Snowboardowe, Rowerowe, Kitesurfing
Menu
10 291 zadowolonych klientów

Pierwsze kroki w Alpach

Osoby, które nie mają zbyt dużego doświadczenia, jeśli chodzi o jazdę na nartach lub snowboardzie często obawiają się wyjazdu w Alpy. Wśród tych ludzi panuje przeświadczenie, że francuskie, szwajcarskie czy austriackie kurorty zarezerwowane są dla starych wyjadaczy, którzy od kilku sezonów regularnie spędzają zimę na stoku, a jeśli ktoś chce dopiero zacząć przygodę ze sportami zimowymi, najlepiej wybrać się w polskie góry i tam uczyć się wszystkiego, bo za granicą nie ma się czego szukać.

Czytaj dalej…

Nie ma lekko

Sezon wydawał się stracony. Kilka wizyt na kiepskich, twardych stokach plus jedna freeride’owa wycieczka w Tatry…Tak słabo nie było od lat. Nic też nie zapowiadało, że może być lepiej, a o jeździe w puchu wolałem nawet nie myśleć, żeby się nie dołować. Bez większych oczekiwań, w upalny dzień pod koniec marca, wybrałem się na Festival LOCO Travel do Francji, aby pożegnać zimę, której właściwie nie było. Zapowiadało się więc coś w rodzaju stypy. Oczywiście atrakcyjnej – znając rozmach imprez podczas Festivalu LOCO Travel – ale jednak smętnej bo bez najważniejszego czynnika, czyli świeżego śniegu. Jakże się myliłem! Wybaczcie mi proszę ten brak wiary!

Czytaj dalej…

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera, i otrzymaj 50zł zniżki na kolejny wyjazd. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Sponsorzy

    8black9stenagopro-logo-800x800 s_burger_logo fitella  13gellwe

  • Patroni medialni

    freestylepllogo-pitu-pitutrojmiastoplsnowboardMDSsnowgirlpl

  • Partnerzy

    1logo2every3siemmewa-2 5eyca6euro7aqua

We've got your ticket to ride