Menu
10 291 zadowolonych klientów

Jenna G

Wyrazista, uczuciowa i sexy – oto JENNA G, muzyczna diablica, od zawsze oddana miejskiej kulturze muzycznej. Ostatnio powróciła do rodzinnego Manchesteru po czteroletnim pobycie w Londynie i pracy dla cyfrowej stacji BBC 1Xtra.

Świetnie sprawdziła się jako prezenterka a jej gośćmi byli m.in. Beyonce, Quentin Tarantiono i Josh Hartnett, a wywiadów na premierach filmowych udzielali jej m.in. Hugh Grant, Drew Barrymore, i Michelle Pfeiffer.

Równolegle kontynuowała karierę wokalistki/MC – jej styl jest niecodzienny, kontrowersyjny i zróżnicowany: raz delikatny i zmysłowy, by po chwili przeistoczyć się w mroczny i perwersyjny. Jej pasja w pracy spowodowała, że miała okazje współpracować z takimi asami sceny DnB jak: Chase and Status, DJ Zinc, Nu:tone, Friction, D Bridge, D KAY czy Kabuki. Współpracuje również z Shapeshifters a utwory z jej wokalem remixował legendarny Frankie Knuckles.

 

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride