Atrakcje

PODCZAS NASZYCH WYJAZDÓW
NA PEWNO NIE BĘDZIECIE SIĘ NUDZIĆ!

Kto był ten wie, że na każdym wyjeździe zapewnimy Wam wiele atrakcji od rana do nocy. Tona atrakcji, adrenaliny i pozytywnej energii towarzyszyć Wam będzie na każdym kroku. Pełna integracja zacznie się wraz z przekroczeniem progu autokaru. Największej dawki emocji czeka na Was na marcowym Festivalu OFF SNOW!

WELCOME POINT

Rozprostuj nogi po długiej podróży. Muzyczka w tle i grzane wino w dłoni. Idealny rozbieg przed tygodniem pełnym emocji.

APRES SKI

Impreza w barze na środku stoku w butach narciarskich, tańce na stołach w rytm muzyki od najlepszych DJów i muzyka na żywo aż do zachodu słońca. Do tego masa atrakcji!

KONCERTY

Najlepsi polscy oraz światowi artyści wystąpią na scenie OFF SNOW i rozbujają z Wami Alpy do granic możliwości!

IMPREZY W KLUBACH

Stały punkt wyjazdów to wspólne imprezy, tańce do rana i głośna muzyka! Porządną muzyczną ucztę na parkiecie zaserwują najlepsi DJe.

SILENT DISCO

Tłum ludzi tańczący w słuchawkach, każdy w innym rytmie. Muzyki nie słuchać. Koś śpiewa. Ktoś lekko pokrzykuje. A wszystko nabiera sensu po ubraniu słuchawek. Trzy kanały z trzema różnymi gatunkami muzycznymi, które możesz zmieniać za sprawą jednego ruchu palcem.

POKER NIGHT

Mordercza walka neuronów rozegra się na zasadach Texas Holdem. Zwycięzca może być tylko jeden. W tej rozgrywce może wziąć udział każdy, przed grą król krupierów jasno i czytelnie wyjaśni regulamin i zasady gry. Obowiązkiem wszystkich zawodników jest dostosowanie stroju do pokerowego klimatu oraz stuprocentowa determinacja.

FAMILIADA

Jeśli od dziecka marzyłeś, by wziąć udział w Familiadzie ze swoją rodziną, to marzenie właśnie się spełni. Zbierz ekipę znajomych, nadajcie sobie nazwisko rodowe i zmierzcie się z zestawem nietypowych pytań. Suchary od prowadzącego maci Ew pakiecie! P.S. Więcej niż jedno zwierzę?

KOLACJA REGIONALNA

Dopieść podniebienie lokalnymi przysmakami i wybierz się na kolację regionalną do jednej z miejscowych restauracji. A że w grupie raźniej (i taniej), specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę wspólnej kolacji dla uczestników wyjazdu.

ROZGRZEWKI

Znasz to uczucie, kiedy po porannym przebudzeniu czujesz się, jakby przeleciało po Tobie stado gibonów? Jesteś obolały, otwierasz oczy, nie wiesz co to za pokój i gdzie są Twoje ubrania? Jest nas wielu! Na taki stan jest tylko jeden ratunek! Taneczny Warm Up, który postawi Cię na nogi lepiej niż tajska masażystka!

SZKOLENIA

Nie stałeś nigdy na nartach, ani snowboardzie? Jesteś początkującym, a może jeździsz już od kilku lat, ale poszukujesz czegoś nowego? Chciałbyś nauczyć się skakać, kręcić trójki, zacząć jeździć po poręczach? Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dla uczestników naszych wyjazdów przygotowaliśmy bogata ofertę szkoleń. O Wasze postępy zadba wykwalifikowana kadra instruktorska ze szkoły SKITERSI.

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

Nauka jazdy dla najmłodszych uczestników. Rodzice mogą pojeździć po czarnych trasach gdy ich pociechy postawią pierwsze kroki na stoku lub podszkolą swoją jazdę i do tego będą się doskonale bawić.

DOŁĄCZ DO NAS
I PRZEŻYJ NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ!