Menu
10 291 zadowolonych klientów

Bardonecchia (IT)

resorty_bardonecchia2

Bardonecchia, położona w prowincji Turyn, jest połączeniem tradycyjnej włoskiej wioski z nowoczesnym kurortem. Stacja podzielona jest na dwie części: Les Arnauds e Melezet sięgającą do Vallon Cros (2400 m n.p.m.) oraz Jafferau skąd dojechać można na wysokość ponad 2800 m n.p.m. Na brak atrakcji narzekać nie można. 100km tras o zróżnicowanym poziomie trudności, ponad 20 wyciągów oraz snowpark (z ogromnym half-pipem), w którym rozegrano kilka olimpijskich konkurencji. Do tego ośrodek olimpijski oferujący przeróżne sportowe atrakcje, znakomita włoska kuchnia w licznych barach na stokach i  kluby z najlepszą muzyką. Snowpark zyskał sławę dzięki Igrzyskom Olimpijskim w 2006r. oraz odbywającym się tam corocznie zawodom snowboardowym. Na 1100m długości znajdziecie całe bogactwo przeszkód na czele z  ogromnym half-pipem  (długość 130m , szerokość 17,5m, wysokość ścian 5m). Kickery, raile i boxy w zależności od stopnia trudności, rozstawiono w najprzeróżniejszych kombinacjach w różnych częściach parku. Całość podzielona jest na 5 stref, w zależności od stopnia zaawansowania i dla ułatwienia, każda z nich oznaczona jest specjalnymi symbolami.

Informacje o resorcie Bardonecchia

Najwyższy punkt regionu 2800 m
Położenie miejscowości     1300 m
Liczba wyciągów  23
Wyciągi orczykowe  11
Wyciągi krzesełkowe 11
Kolejki linowe 1
Długość tras narciarskich 110km
Trasy zielone/niebieskie 54 km
Trasy czerwone   38 km
Trasy czarne   8 km
Ilość snowparków 1

 

button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride