Menu
10 291 zadowolonych klientów

Folgarida/Marilleva (IT)

resorty_folgarida2

 

Val di Sole – Dolina Słońca, leżąca w zachodniej części Trydentu, jest jednym z bardziej znanych rejonów narciarskich Europy. Słynie z fantastycznych warunków narciarskich. Położenie doliny pomiędzy najwyższymi szczytami Centralnych i Wschodnich Alp jest gwarancją świeżego puchu przez cały sezon. Nazwa doliny też nie jest przypadkowa – 8 na 10 dni jest słonecznych. Cały region to 380km tras podzielonych na 3 strefy narciarskie, ale wszystkie dostępne są na jednym skipassie. Znajdujące się w regionie miasteczka urzekają alpejskim urokiem, przepyszną kuchnią i znakomitą bazą noclegową. Jednym słowem, wymarzone warunki na spędzenie zimowego urlopu. Popularne i lubiane szczególnie przez młodych połączone resorty Folgarida i Marilleva, otwierają wrota do doliny oferującej bogatą infrastrukturę narciarską, mnóstwo atrakcji poza narciarskich i prawdziwą alpejską atmosferę. W strefie obejmującej Folgaridę-Marilevę znajduje się ponad 150km tras o zróżnicowanym poziomie trudności połączonych 62 wyciągami. Większość tras znajduje się na wysokości pomiędzy 900 a 2180 m n.p.m. Połowę stanowią trasy łatwe, ok. 40% trasy czerwone i ok. 10% trasy czarne. Dodatkowo, dla tych młodszych wydzielono i przygotowano specjalne strefy dziecięce, a na tych starszych czekają dwa świetnie przygotowane snowparki.

Informacje o resorcie Folgarida/Marilleva
Najwyższy punkt regionu 2504 m
Najniższy punkt regionu 852   m
Liczba wyciągów 61
Wyciągi orczykowe 10
Wyciągi krzesełkowe 34
Kolejki linowe 17
Trasy zielone/niebieskie 50 km
Trasy czerwone 80  km
Trasy czarne  20 km
Liczba snowparków 2

 

button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride