Menu
10 291 zadowolonych klientów

Marika

Marika, czyli pochodząca z Łomży Marta Kosakowska, rozpoczęła przygodę z muzyką w 2002 roku. Od zawsze bliskie były jej egzotyczne rytmy. Choć znalazła uznanie na polskiej scenie reggae, nigdy nie pozwoliła się zaszufladkować. Balansuje na pograniczu wielu gatunków, czerpiąc między innymi z soulu, czy funku. Na drodze wokalistki stanęli również muzycy światowej sławy. Dzieliła scenę z takimi gwiazdami, jak Erykah Badu, Wyclef Jean, Missy Elliott, Sean Paul,Gentleman, czy Macy Gray. Sama pisze teksty swoich piosenek. W pełni uzasadnia to jej wykształcenie, ukończyła bowiem.. polonistykę! Niebanalne teksty wokalistki dotykają przeróżnej tematyki – od inaczej pokazanej miłości, przez smutek , po problemy ludzkie- te bardziej i mniej zwyczajne. Muzykę od zawsze stara się godzić z zamiłowaniem do dziennikarstwa. Prowadziła autorskie audycje w Polskim Radiu Euro i Roxy FM, wcieliła się również w rolę prowadzącej program The Voice of Poland. Co łatwo zauważyć Marika nie boi się wyzwań. Na OFF SNOW wystąpiła w mocnych i transowych, elektronicznych aranżacjach z towarzyszeniem perkusisty i dwóch klawiszowców.

web.facebook.com/MarikaOfficial

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride