Menu
10 291 zadowolonych klientów

Bormio (IT)

resorty_Bormio2

 

Pochodzące jeszcze z czasów rzymskich Bormio przyciąga turystów nie tylko swoim urokiem i malowniczym położeniem. To jeden z najpopularniejszych wśród Włochów resortów narciarskich o międzynarodowej sławie. To 50km tras przygotowanych dla wszystkich, na wszystkich stopniach zaawansowania i 16 wyciągów o przepustowości 14 000 osób/godzinę. Ponadto, na tutejszych tras od ponad 20stu lat rozgrywane są zawody Pucharu Świata w biegu zjazdowym mężczyzn. Tereny narciarskie Bormio, wchodzące w skład tzw 4 dolin, to ponad 50km tras skupionych na zboczach góry Cima Bianca. W wyższych partiach znajdują się trasy na bardziej zaawansowanych.  Wśród tras tam zlokalizowanych znajduje się słynna „Stelvio”, na której to właśnie rozgrywane są wspomniane zawody. W górnych partiach znajdują się też przepiękne rozległe tereny do jazdy poza trasami. Dolna część góry, przy stacji Bormio  2000, to trasy przygotowane z myślą początkujących narciarzach. Tam także znajduję się snowpark, starannie przygotowany i dobrze wyposażony (m.in. superpipe – długość 120m i wysokości 5m, boxy, raile).

Informacje o resorcie Bormio
Najwyższy punkt regionu  3012 m
Położenie miejscowości   1225 m
Liczba wyciągów  16
Wyciągi orczykowe   9
Wyciągi krzesełkowe 5
Kolejki linowe   2
Trasy zielone/niebieskie  14 km
Trasy czerwone 32  km
Trasy czarne  4 km
Liczba snowparków 1

button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride