Menu
10 291 zadowolonych klientów

Chamrousse (FR)


resorty_chamrousse2

Chamrousse to alpejski kurort, która dzięki dogodnemu położeniu (w odległości 30km od Grenoble) cieszy się coraz większą popularnością wśród narciarzy i snowboardzistów. Czeka na nas mnóstwo atrakcji i w dodatku wszystkie na wysokim poziomie. Resort gwarantuje nam pełne słońce do późnych godzin wieczornych, również zjazdy przy zachodzie słońca(!), a przy tym w pełni pokryte białym puchem stoki (uważany jest za jeden z najpewniejszych alpejskich rejonów śniegu). Chamrousse leżące na wysokości 1700m oferuje ok.100km tras połączonych ponad 20 wyciągami. Do przetestowania olimpijskie trasy wraz z legendarną Casse-Rousse, gdzie na długości 4km różnica poziomów wynosi 850m. Nie zabraknie też miejsca do crossingu, freeridu oraz zjazdów slalomowych. Do dyspozycji narciarzy są m.in. tereny olimpijskie powyżej Chamrousse 1650, wiele tras czerwonych i niebieskich oraz 7 tras czarnych. Natomiast w okolicy Chamrousse 1750 rozkoszować się możemy łagodnymi trasami, zaawansowani natomiast mogą poszaleć w głębokim śniegu  na freeridzie. Należy podkreślić, że obie części doliny są idealnie połączone. Nartostrady są łagodne i szerokie.  Ponadto znajdziemy tam kilka parków,  jeden przeznaczony specjalnie dla dzieci . Z atrakcji raz w tygodniu można skorzystać   z oświetlonego stoku “Les Gaboureaux” do Chamrousse 1650, a wart , ponieważ jeżdżąc tam po zmroku, można podziwiać niesamowity widok na światła Grenoble.

Informacje o resorcie Chamrousse

Najwyższy punkt regionu 2250 m
Położenie miejscowości     1400 m
Liczba wyciągów  16
Wyciągi orczykowe  8
Wyciągi krzesełkowe 7
Gondole 1
Długość tras narciarskich 100km
Trasy zielone/niebieskie 50 km
Trasy czerwone   32 km
Trasy czarne   18 km
Ilość snowparków 1


 

button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

 

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride