Menu
10 291 zadowolonych klientów

La Rosière (Francja)

resorty_LaRosiere2

 

Odwiedzający La Rosière turyści mają niezwykłą okazję do jazdy na nartach w dwóch krajach. Resort ten należy bowiem do regionu Espace San Bernardo znajdującego się na granicy francusko-włoskiej i połączony jest wyciągami z włoskim La Thuile.

Zarówno francuska, jak i włoska strona zapewnia możliwości szusowania i narciarzom, i snowboardzistom. Szybki transport przez granicę zapewniają dwa wyciągi krzesełkowe Piccolo San Bernardo Express oraz Fourclaz Expres. Ponad 160km tras i ok. 40 wyciągów czeka codziennie na tysiące turystów, którzy licznie i chętnie odwiedzają ten region. Ze szlaków rozpościera się przepiękny widok na panoramę Alp, w tym również na Mont Blanc. Na zaawansowanych narciarzy czekają czarne trasy Franco Berthod, Le Défi oraz Touriasse, a na freeriderów głęboki śnieg poza trasami. Niewątpliwą atrakcją są zjazdy obok starych fortec z okresu II wojny światowej.

Znajdujący się w okolicy Snowpark został podzielony na strefy i oznaczony kolorami tak, by każdy mógł dopasować moduły i przejazd do własnych możliwości. Do dyspozycji różnego rodzaju funboxy, raile, a także tor boardercrossowy.

Informacje o resorcie La Rosière
Najwyższy punkt regionu   2650 m
Położenie miejscowości 1850 m
Liczba wyciągów   39
Wyciągi orczykowe   20
Wyciągi krzesełkowe   18
Kolejki linowe   1
Trasy zielone/niebieskie  67 km
Trasy czerwone   61  km
Trasy czarne    32 km
Liczba snowparków 1

 

button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride