Menu
10 291 zadowolonych klientów

Les Arcs (Francja)

resorty_lesarcs2

Paradiski. Mówi się, że to narciarskie „niebo na ziemi”. Dwa lodowce, ponad 600 armatek śnieżnych są gwarancją białego puchu przez cały sezon…a nawet dłużej! Możliwość jazdy na lodowcach dostępna jest także latem. Region słynie z najszybszej na świecie, dwupoziomowej kolejki Vanoise Express łączącej La Plagne i Les Arcs dając tym samym możliwość korzystania z tras znajdujących się w obu ośrodkach. Paradiski to 240 tras (w tym 5 oświetlonych do jazdy nocnej) o łącznej długości ponad 420km, 157 wyciągów,  tory saneczkowe, ponad 150km tras do biegu narciarskiego, snowparki i tory boarderccorssowe. W skład Les Arcs wchodzą cztery stacje położone na różnych wysokościach. Pomiędzy stacjami możecie bezproblemowo przemieszczać się za pomocą kolejki liniowej oraz bezpłatnymi busami. Ten rozległy obszar oferuje łącznie ponad 200km tras zróżnicowanych pod względem trudności. Do wypróbowania słynny zjazd z Aiguille Rouge (jeden z najdłuższych w Europie) oraz trasa KL (w postaci stromej, wąskiej rynny) do bicia rekordów szybkości na nartach. Snowboardziści mogą za poszaleć poza trasami  (m.in. na zboczach Grand Col) i poćwiczyć tricki w snowparku.

Informacje o resorcie Les Arcs

Najwyższy punkt regionu   3226 m
Położenie miejscowości     1600-2000 m
Liczba wyciągów     61
Wyciągi orczykowe    24
Wyciągi krzesełkowe   33
Gondole   4
Trasy zielone/niebieskie     104 km
Trasy czerwone   62 km
Trasy czarne     34 km
Liczba spowparków 1

button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride