Menu
10 291 zadowolonych klientów

Les 2 Alpes (Francja)

resorty_lesduexalpes2

Les Deux Alpes (Les 2 Alpes) to jedna z najpopularniejszych francuskich stacji narciarskich znajdujący się kilkadziesiąt kilometrów do Grenoble.  Zimą tereny narciarskie rozpościerają się na dwóch halach, stąd wzięła się nazwa miejscowości. Ośrodek posiada także  bardzo dobrą infrastrukturę do jazdy na lodowcach Girose i Mont de Lans, dzięki czemu jeździć na deskach można praktycznie przez cały rok. 225km bardzo dobrze przygotowanych tras, ok 50 wyciągów i bogata oferta atrakcji pozanarciarskich sprawia, że jest to resort bardzo popularny wśród młodych riderów. Najwyżej położone trasy znajdują się na wysokości 3600 m n.p.m., skąd rozpościerają się przepiękna alpejska panorama. Na wysokości 3200m n.p.m. znajduje się 10-hektarowy Snowpark, w którym znajduje się wszystko, czego potrzebują riderzy: skocznie, half-pipe, raile, boxy oraz strefa chill z leżakami, muzyką i grillem. We wszystkie, nawet najdalsze zakątki rejonu zawiezie nas system ponad 50 nowoczesnych wyciągów, w tym m.in. 3 super szybkie gondole oraz pociąg. Ponadto, w trakcie pobytu w Les Deux Alpes można wybrać się do Alpe d’Huez, gdyż obie miejscowości łączy bezpośrednia i szybka linia autobusowa.

Informacje o resorcie Les Deux Alpes
Najwyższy punkt regionu   3600 m
Położenie miejscowości 1650 m
Liczba wyciągów   48
Wyciągi orczykowe   21
Wyciągi krzesełkowe   26
Kolejki linowe   1
Trasy zielone/niebieskie   150 km
Trasy czerwone   50  km
Trasy czarne    26 km
Liczba snowparków 1


button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride