Menu
10 291 zadowolonych klientów

Les Menuires (Francja)


Les Menuires – stacja narciarska doskonale znana z szerokich stoków i zróżnicowanego terenu narciarskiego, odpowiedniego dla narciarzy i snowboardzistów  na każdym poziomie zaawansowania. Wchodzi  w skład słynnych Trzech Dolin posiadających łącznie 600km tras i ponad 200 wyciągów.Dogodne położenie stoków umożliwia szusowanie w pełnym słońcu jednocześnie zapewniając wspaniałe warunki narciarskie przez cały sezon. Region Les Meniures/St.Martin  to 160 km tras narciarskich rozciągających się na wysokości  1400 – 3200 m np.p.m.  Z większości tras można zjechać wprost pod drzwi swojej rezydencji.

Region Les Menuires podzielić można na trzy obszary: zbocza Le Mont de la Chambre – zróżnicowane pod względem tras, otwierające drogę do Val Thorens i Meribel; La Pointe de la Masse – ze słynnymi terenami i trasami do freeride’u polecanymi zaawansowanym riderom, dostępne z miejscowości Les Menuires; Tougnete – dostępne z miejscowości St. Martin de Belleville.Fajni śnieżnych ewolucji znajdą  tam takće dwa snowparki z torem do boardercrossu, half-pipem i licznymi modułami.

Bogata  oferta pozanarciarska, warunki sprzyjające wyjazdom rodzinnym oraz przystępne ceny sprawiają, że Les Menuires cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością wśród fanów sportów zimowych.

Informacje o resorcie Les Menuires
Najwyższy punkt regionu   2850 m
Położenie miejscowości 1850m
Liczba wyciągów   34
Wyciągi orczykowe   12
Wyciągi krzesełkowe   14
Kolejki linowe   8
Trasy zielone/niebieskie   99 km
Trasy czerwone   49  km
Trasy czarne    12 km
Liczba snowparków 2


button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride