Menu
10 291 zadowolonych klientów

Les Orres (Francja)

resorty_lesorres2

 

Les Orres, to niewielka, ale malownicza stacja narciarska w Alpach Wysokich. Składa się z trzech dzielnic położonych na trzech różnych wysokościach: Pramouton 1550, Centre Station 1650 i Bois Méan 1800, pomiędzy którymi możecie poruszać się bezpłatnym skibusem.  Stacja przystosowana jest do jazdy na każdym poziomie zaawansowania. Jeśli śmigacie po stokach z prędkością światła, znajdziecie mnóstwo miejsca do szusowania w górnych partiach gór. Jeśli natomiast dopiero zaprzyjaźniacie się z deską lub nartami – niższe partie są do Waszej dyspozycji. Do przetestowania czeka 100km bardzo dobrze przygotowanych tras, połączonych 22 wyciągami. Les Orres słynie z trudnych czerwonych tras czerwonych m.in najdłuższa w okolicy 6-kilometrowa „Grand Cabane“ czy  Clos Deguis z niesamowitym widokiem na jezioro Serre-Ponçon. Prawdziwe wyzwanie przed tymi, którzy zdecydują się na przejazd trasą  „L‘Horrible“ czy  czarną trasa „Pousterle“, wykorzystywaną również do organizacji międzynarodowych zawodów. Oczywiście, znajdzie się coś także dla freeridowych i freestylowych dusz – to na Was czekają przepiękne tereny do jazdy poza trasami (w okolicach Lac de Sainte Marguerite i Cote Ronde) oraz profesjonalny snowpark wraz z położonym obok torem do boardercrossu.

Informacje o resorcie Les Orres

Najwyższy punkt regionu 2720 m
Położenie miejscowości 1550 – 1800 m
Liczba wyciągów 19
Wyciągi orczykowe  10
Wyciągi krzesełkowe 9
Trasy zielone/niebieskie  36 km
Trasy czerwone  53 km
Trasy czarne  11 km
Liczba snowparków 1

button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride