Menu
10 291 zadowolonych klientów

Livigno (Włochy)

resorty_livigno2

Ten popularny alpejski resort położony jest w północnej części włoskiej Lombardii graniczącej ze Szwajcarią. Ze względu na specyficzny mikroklimat nazywany jest „Małym Tybetem”, a idealne warunki do jazdy panują od połowy listopada do końca maja. Dlaczego warto tam pojechać? Po pierwsze – trasy. Do dyspozycji 115km szerokich, świetnie przygotowanych tras znajdujących się po obu stronach doliny. Ponad 40 km tras do biegu narciarskiego, 34 wyciągi i tereny do freeridu. Po drugie – snowpark. Podzielony na dwie strefy, pro i amator, jest miejscem, gdzie możecie dać upust wszystkim swoim freestylowym zachciankom. Po trzecie – strefa wolnocłowa i Bombardino – jeden z najpopularniejszych, rozgrzewających specyfików wśród narciarzy i snowboardzisów. Oczywiście , najlepiej smakuje w Alpach. Livigno jest świetnie położone pod względem nasłonecznienia stoków. Pełne oświetlenie gwarantowane nawet w krótkie, zimowe dni. Łatwiejsze trasy, dla zaczynających przygodę ze śnieżnych puchem, znajdują się w dolnych partiach gór. Na trudniejsze, czarne trasy trzeba wjechać nieco wyżej. Ponad 30 wyciągów, w większości krzesełkowych sprawnie dba o to, by nietracić zbyt wielu minut w kolejkach i zawozi na trasy po obu stronach doliny. Sama dolina sprawia niesamowite wrażenie. Prawie płaska (różnica wynosi zaledwie 100m), o długości 12km otoczona jest wokół stromymi zboczami.

Informacje o resorcie Livigno

Najwyższy punkt regionu   2900 m
Położenie miejscowości 1816 m
Liczba wyciągów   31
Wyciągi orczykowe   12
Wyciągi krzesełkowe   13
Kolejki linowe   6
Trasy zielone/niebieskie    40 km
Trasy czerwone   53  km
Trasy czarne    19 km
Liczba snowparków 2

button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride