Menu
10 291 zadowolonych klientów

O nas

Pomysł na wyjazdy narciarskie połączone z turbo programem pełnym atrakcji powstał kilka lat temu. Od tamtej pory przez naszą ekipę przewinęło się dziesiątki osób. Każdy z nich miał świeże, ciekawe pomysły. Każdy zostawił tu cząstkę siebie. Dlatego właśnie nasze wyjazdy są tak wyjątkowe – bo tworzą je ludzie z pasją, ludzie którzy uczestniczyli w naszych wyjazdach i którzy chcą, by dla Was również były fantastycznym przeżyciem.
Co roku staramy się ulepszyć, poszerzyć i jak najbardziej dostosować naszą ofertę do Waszych potrzeb. Śledzimy trendy, słuchamy Waszych opinii. Zawsze dorzucamy coś EXTRA, by ponownie i  pozytywnie Was zaskoczyć

Współpracujemy ze sprawdzonymi, rzetelnymi markami. Nasi ludzie wiedzą, jak zadbać o Wasze bezpieczeństwo i dobrą atmosferę.  Dzięki temu jesteśmy zaufaną ekipą, w ręce której bez wahania możecie powierzyć swoje wakacje.

Renomowane resorty
Turbo program
Niepowtarzalny klimat
Profesjonalna obsługa
Fantastyczni ludzie

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride