Menu
10 291 zadowolonych klientów

Orcières (Francja)

resorty_orcieres2

 

Orcières, leżące na 1850 m n.p.m zaliczane jest do jednych z najwyżej położonych resortów Alp Południowych. To wprawdzie niewielka miejscowość, ale zapewniająca doskonałe warunki i narciarzom, i snowboardzistom, bez względu na poziom zaawansowania. Do tego niespotykane widoki w postaci pięciu alpejskich jezior położonych na wysokości między 2400 a 2560 m, które podziwiać można podczas jazdy. Dogodne położenie sprawia, że w rejonie nigdy nie brakuje śniegu, a słońce towarzyszy narciarzom do późnych godzin popołudniowych. Nad ponad 100 kilometrach szlaków znajdują się zarówno specjalne strefy na początkujących, jak i zaawansowane slalomowe trasy. W Orcières znajduje się także jeden oświetlony stok przystosowany do jazdy po zachodzie słońca oraz dwa tory boardercrossowe. Na wysokości 2280 m n.p.n. znajdziecie Snowpark wyposażony w boxy, kickery, railsy i wiele innych przeszkód. A fani miękkiego lądowania mogą skorzystać z Big Air Baga, znajdującego się na końcu doliny.

 

 Informacje o resorcie Orcières
Najwyższy punkt regionu   2725 m
Położenie miejscowości 1850m
Liczba wyciągów  28
Wyciągi orczykowe   9
Wyciągi krzesełkowe  7
Trasy zielone/niebieskie  48 km
Trasy czerwone  39  km
Trasy czarne  13 km
Liczba snowparków 1

 

 

button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride