Menu
10 291 zadowolonych klientów

Passo Tonale (Włochy)

 

Passo Tonale leżące w strefie Adamello Ski należy do jednego najpopularniejszych regionów narciarskich – „Doliny Słońca” Val di Sole. Wszechobecne słońce i gwarantowane opady białego puchu czynią z tego miejsca idealny cel narciarskich wakacji. W rejonie Passo Tonale znajduje się lodowiec Presena, dysponujący całorocznymi trasami, dzięki czemu można tam pojeździć nawet w środku lata. Poniżej lodowca znajduje się jedna z najdłuższych alpejskich tras Paradiso. Trasa należy do trudnych, a w końcowej części nawet do bardzo trudnych – często pokrywa go głęboki puch, gdyż strome nachylenie stoku utrudnia uniemożliwia pracę ratraków. Pozostałe trasy znajdujące się na północnych stokach w rejonie Passo Tonale także przeznaczone są dla tych bardziej zaawansowanych. Początkujący natomiast znajdą idealne warunki na stokach południowych, gdzie przygotowano rozległe, szerokie i niezbyt strome trasy. W całej strefie Adamello znajdują się trzy resorty – Temu, Ponte di Legno i Passo Tonale, które połączone ze sobą systemem wyciągów oferują razem ponad 100km na 41 trasach. W Passo Tonale na wysokości 2000m znajdziecie snowpark. Podzielony został na dwie strefy, aby zapewnić maksymalnie najlepsze warunki wszystkim freestylowcom, bez względu na poziom zaawansowania. W pierwszej strefie znajdują się przeszkody dla początkujących, będące również miejscem rozgrzewki tych bardziej zaawansowanych. Skomplikowane i wymagające  moduły znajdują się w drugiej strefie, gdzie swoich sił mogą spróbować eksperci. Hopy, rampy, tor do boardercrossu i wiele innych przeszkód jest codziennie poprawianych i ulepszanych przez ekipę opiekującą się parkiem.

Informacje o Passo Tonale (Adamello Ski)

Najwyższy punkt regionu 3000 m
Położenie miejscowości 1886 m
Wyciągi orczykowe   7
Wyciągi krzesełkowe   19
Kolejki linowe  3
Trasy zielone/niebieskie  20 km
Trasy czerwone   59  km
Trasy czarne    21 km
Liczba snowparków 1

button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride