Menu
10 291 zadowolonych klientów

Puy Saint Vincent (Francja)

resorty_puysaintvincent2

 

Przepięknie położony resort Puy Saint Vincent został specjalnie zaprojektowany z myślą o wszystkich amatorach sportów zimowych. Znajdujący się na wysokości 1600m n.p.m. na terenie Parku Narodowego “Les Ecrins” w Alpach Wysokich, jest idealnym miejscem na niskobudżetowe wypady ze znajomymi. Dwie stacje narciarskie (Station 1400 i Station 1600),  kilkanaście wyciągów i rezydencje położone blisko stoków. Do tego snowpark i tor do boardercrossu. Ponad 75km bardzo dobrze przygotowanych tras ( w tym godne polecenia czerwone trasy Coqs, Clos d’Aval, Bergerie czy Bartavelles) w połączeniu z terenami do freeridu (obszar Vallon de Narreyroux, Bois de Coqs, Col du Bal, Tournoux, Pousterle) sprawiają, że jeździć można aż do zachodu słońca. Dodatkowo, dwa razy w tygodniu trasa Ecureuils jest oświetlana do jazdy nocnej. Zróżnicowanie tras pozwoli każdemu znaleźć miejsce dostosowane do swojego poziomu. Najwięcej tras dla początkujących znajduje się pomiędzy stacjami 1400 i 1600. Ci bardziej zaawansowani znajdą ciekawe zjazdy, czerwone i czarne głównie powyżej Stacji 1600.

Informacje o resorcie Puy Saint Vincent

Najwyższy punkt regionu  2700 m
Położenie miejscowości  1400/1600/1800 m
Liczba wyciągów  12
Wyciągi orczykowe  5
Wyciągi krzesełkowe  7
Trasy zielone/niebieskie 45 km
Trasy czerwone  26 km
Trasy czarne  4 km
Liczba snowparków 1

 

button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride