Menu
10 291 zadowolonych klientów

Risoul (Francja)


resorty_Risoul2

Region narciarski Domaine de la Forêt Blanche, czyli Biały Las, powstał z połączenia dwóch ośrodków Vars i Risoul, zaadaptowanych specjalnie dla potrzeb miłośników szusowania po ośnieżonych stokach w latach 70-tych. Biały Las jest z jednej strony nowatorski, ponieważ propaguje nowe dyscypliny sportowe, z drugiej zaś kultywuje tradycję. Teren ten, jeden z największych w Alpach Południowych posiada 180 km zróżnicowanych tras. Spokojna i przestronna stacja rozciągająca się na wysokości 1650 – 2750 m n.p.m. zapewnia różnicę poziomów 1100 m. Narciarze  i snowboardziści na wszystkich stopniach zaawansowania znajdą tutaj coś dla siebie. Od stromych, bardzo wymagających czarnych ścian, poprzez szerokie czerwone trasy świetnie nadające się do ćwiczenia techniki, po długie, malowniczo położone niebieskie nartostrady dla początkujących. Miłośnicy Freestylu będą mogli poszaleć w rozległym snowparku (8 hektarów) z licznymi kickerami, strefą jibingową, half-pipem oraz boardercrossem.  Freeriderom, ośrodek oferuje liczne nieprzygotowane zbocza pomiędzy skałami i drzewami iglastymi sięgającymi nawet do 2500m n.p.m.

 


Informacje o resorcie Risoul

Najwyższy punkt regionu 2750 m
Położenie miejscowości 1850 m
Liczba wyciągów 59
Wyciągi orczykowe 33
Wyciągi krzesełkowe 25
Gondole 1
Trasy narciarskie zielone/niebieskie 105 km
Trasy narciarskie czerwone 62 km
Trasy narciarskie czarne 18 km
Ilość snowparków 1

 

button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride