Menu
10 291 zadowolonych klientów

Serre Chevalier (Francja)

resorty_SerreChevalier2

Serre Chevalier to kompleks szesnastu francuskich wiosek stanowiących razem jeden z największych regionów narciarskich w Europie. Ośrodek położony niedaleko granicy z Włochami, przyciąga rzesze turystów wspaniałymi warunkami narciarskimi (ponad 250km tras) i słoneczną pogodą praktycznie przez cały rok (trzysta słonecznych dni w ciągu roku!!). Bardzo dobrze przygotowane trasy i zróżnicowany poziom ich trudności zadowoli nawet bardzo wymagających narciarzy. Region jest również bardzo dobrze oceniany przez snowboardzistów, a to za sprawą rozległych i bezpiecznych terenów do jazdy poza trasami. Początkującym narciarzom przygotowano trasy na stokach o mniejszych nachyleniu. Najlepsze znajdują się w miejscowości Villenueve. Największy wybór niebieskich i czerwonych tras czeka na średniozaawansowanych. Te szczególnie warte polecenia, to Cucumelle w Villenueve, Aya i Clos Galliard w Le Monêtier. A dla zaawansowanych  – prawdziwa gratka. Trasa Luca Alphanda – pochodzącego z tego regionu, trzykrotnego zwycięzcy Alpejskiego Pucharu Świata. Ponadto wiele miejsc poza trasami, wymagających niekiedy żelaznej kondycji i bardzo dużych umiejętności. Na fanów freestylu czekają cztery snowparki. W każdym z nich znajdziecie wiele atrakcji. Największy z nich znajduję się w Villenueve na wysokości 2200 m n.p.m. Podzielony na kilka stref w zależności od poziomu zaawansowania riderów. Dodatkowo, strefa chill pozwoli na chwilę relaksu, a w strefie video można obejrzeć i otrzymać kopię filmiku z własnym przejazdem.

  Informacje o Serre Chevalier
Najwyższy punkt regionu   2800 m
Najniższy punkt regionu 1200 m
Liczba wyciągów   61
Wyciągi orczykowe   35
Wyciągi krzesełkowe   20
Kolejki linowe   6
Trasy zielone/niebieskie   70 km
Trasy czerwone   130  km
Trasy czarne    50 km
Liczba snowparków 4


button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride