Menu
10 291 zadowolonych klientów

Superdevoluy (Francja)

 

resorty_superdevoluy2

 


Resort narciarski SuperDevoluy/La Joue du Loup położony jest na zachodnim krańcu Alp Wysokich, w sercu Masywu Dévoluy. Początkowo strome, a potem łagodnie spadające zbocze poniżej masywu Pierra d’Agnières (2.510 m) tworzy rozległy raj dla narciarzy i jest jednym z największych regionów narciarskich południowych Alp. Dzięki wysokości, na jakiej położony jest teren narciarski, można cieszyć się zarówno słońcem, jak i świeżym śniegiem. SuperDevoluy oddaje narciarzom do dyspozycji  22 wyciągi łączące trasy narciarskie o długości 100 km z różnicą wysokości ponad 1.000 m. Teren ten, ze słonecznymi stokami, skałami i odcinkami do jazdy w głębokim śniegu jest gwarancją pełnej frajdy z szusowania po białym puchu. Bardziej wymagające są nartostrady o tak obiecujących nazwach jak np. “Le Mur“ (fr. ściana). Freeriderzy znajdą wspaniałe warunki m.in. przy Combe Ratin lub przy Tête de la Cluse. Nie lada gratką dla zwolenników freestylu jest snowpark “Mushroom Park“ położony na wysokości 2000 m ze strefą jibbingową i przeszkodami typu big air, halp-pipe i boardercross. Idealne warunki śniegowe gwarantują nie tylko położenie i wysokość nartostrad, ale również bardzo dobrze rozwinięta sieć sztucznego naśnieżania.

Informacje o resorcie SuperDevoluy

Najwyższy punkt regionu 2500 m
Położenie miejscowości 1500 m
Liczba wyciągów 22
Wyciągi orczykowe 16
Wyciągi krzesełkowe 5
Gondole 1
Trasy narciarskie zielone/niebieskie 66 km
Trasy narciarskie czerwone 25 km
Trasy narciarskie czarne 9 km
Ilość snowparków 1

button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride