Menu
10 291 zadowolonych klientów

Szkolenie snowboard freestyle

SZKOLENIA SNOWBOARD FREESTYLE

Prowadzone będzie przez Aleksandra Czuba. Jest to młody utalentowany reprezentant kadry narodowej, który nie zna słowa “grawitacja”. Zarazi Cię zajawką do skoków i jibbingu oraz naucyą wielu tricków.

Naszym skromnym zdaniem, Olek wymiata! A jak się patrzy na jego loty – szczena opada!

Podczas Festivalu OFF SNOW 2019 przeprowadzi grupowowe szkolenie freestylowe dla początkujących i zaawansowanych amatorów lotów.

Zajęcia będą prowadzone w grupie maksymalnie 8 osobowej. Szkolenie to gwarantowane 9h kursu, które odbywać się będzie codziennie czyli 6 dni po 1,5 godziny. Podczas kursu oswoicie się z jibbingiem czyli boxami i rurkami oraz podczas lotów złapiecie graby i nauczycie się rotacji.

Cena szkolenia 350 PLN

Zapisy na szkolenia w Panelu Klienta podczas rezerwacji lub w biurze mailowo i telefonicznie. Ilość miejsc jest ograniczona!
 
Zapisz się

 

Aleksander Czuba to młody utalentowany snowboardzista z Łodzi. Na co dzień godnie reprezentuje kadrę narodową. Ma na koncie wiele startów w Pucharze Europejskim. Specjalizuje się w konkurencjach slopestyle, big air oraz jibbing. Do ulubionych rotacji zalicza double cork 1080 oraz backside 1080.

Facebook
Instagram
YouTube


Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride