Transport

JESTEŚMY LOCO - POZNAJ NAS!

AUTOKARY

Wasz urlop zaczyna się wraz z przestąpieniem progu autokaru, wiemy, jak istotny jest komfort, dlatego robimy wszystko, aby podróż była miłym i przyjemnym przeżyciem. Dokładamy wszelkich starań, by wyjazd przebiegał bezpiecznie, w szampańskich nastrojach, a podróż kojarzyła Wam się jedynie z rozgrzewką przed lub regeneracją po intensywnym tygodniu!

Na wszystkie nasze wyjazdy jeździmy autokarami o podwyższonym standardzie. Autokary te charakteryzują się zwiększoną przestrzenią na nogi oraz dodatkami zapewniającymi jeszcze większy komfort podróży. Nasze autokary to sprzęt najwyższej klasy, którego średni wiek nie przekracza 2 lat. Pojazdy wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa, a na podkładzie każdego z nich znajduje się WiFi, toaleta, mini-barek, klimatyzacja, odtwarzacz DVD, telefon pokładowy oraz pod siedzeniami gniazdko 230 V oraz gniazdka USB w siedzeniach.

 

 

 

Autokary odjeżdżają z wcześniej wskazanych przez nas miejsc. Lista miast odjazdu autokarów może się różnić pomiędzy wyjazdami i jest każdorazowo podawana przy ofercie wyjazdu.

Jeśli nie ma na liście Twojego miasta, skontaktuj się z nami, z niektórych miast organizujemy antenki dojeżdżające na trasę autokaru. A przy grupie min 20 osób możemy uruchomić transport z innego miasta.

Poniżej znajduję się lista przykładowych miejsc odjazdu autokarów:

TRÓJMIASTO – parking przy hali ERGO ARENA
BYDGOSZCZ – parking przy Hali Łuczniczka
TORUŃ – Stacja Paliw Orlen, Łódzka 83, Kujawskiej
POZNAŃ – stacja paliw Shell przy ulicy 28 czerwca 1956r. 419, przy zjeździe z autostrady na Luboń
SŁUPSK – Stacja paliw Orlen, ul Gdańska 18A
KOSZALIN – Dworzec PKS, stanowisko 3
SZCZECIN – Stacja paliw Orlen, Struga 61
WARSZAWA – plac Defilad pod Pałacem Kultury i Nauki
ŁÓDŹ – przy zjeździe z autostrady Nowosolna
WROCŁAW – przy zjeździe z autostrady Wrocław Północ
KRAKÓW – Stacja paliw ARGE i SUBWAY, ul Opolska 60
KATOWICE – BP i McDonald na trasie A4 w kierunku Wrocławia, Aleja Górnośląska 55

Dokładne informacje wysyłane są mailowo do każdego uczestnika wyjazdu na tydzień przed wyjazdem.

Informacje o godzinie zbiórki zostaną wysłane około tydzień przed wyjazdem. W celu sprawnego wyjazdu obowiązkowe jest punktualne stawienie się na zbiórce. Spóźnienie większe niż 15 minut będzie traktowane jako rezygnacja z imprezy. Miejsca zajmujemy zgodnie z kolejnością wpuszczania do autokaru przez Pilota.

Każdy Klient – uczestnik Imprezy może posiadać: jedną sztukę bagażu podręcznego do 5 kg, jedną sztukę bagażu głównego do 20 kg, w przypadku Imprez narciarskich lub snowboardowych dodatkowo jeden komplet sprzętu sportowego do 13 kg. Sprzęt sportowy powinien być umieszczony w przeznaczonych do tego pokrowcach. Z uwagi na przewidziane przez przepisy prawa limity ładowności autokaru, Organizator lub jego przedstawiciel, jak również obsługa autokaru może odmówić Klientowi zabrania bagażu przekraczającego powyższe limity.
UWAGA!!! ILOŚĆ I WAGA BAGAŻU JEST SKRUPULATNIE SPRAWDZANA I NIE MA MOŻLIWOŚCI POWIĘKSZENIA LIMITU JAKĄKOLWIEK DOPŁATĄ ZA NADBAGAŻ.

Planowany czas podróży z Trójmiasta to od ok 24 do 28 godzin i odpowiednio mniej z pozostałych miast. Postoje w trakcie podróży będą odbywały się z następującą średnią częstotliwością: 15 minut postoju co 4h jazdy autokaru. Przed przyjazdem do resortu planowany jest postó (45 minut do 1h) na zakupy w supermarkecie. Jeśli jednak warunki na trasie spowodują znaczne opóźnienie w transporcie, postój w hipermarkecie może nie dojść do skutku. Planowany przyjazd do miejscowości docelowej około godziny 16-18.00.

DOJAZD WŁASNY

Jeśli nie jesteście fanami jazdy autokarem lub z jakichś powodów nie możecie dołączyć do wesołej autokarowej kompanii, możecie skorzystać z opcji dojazdu własnego.

Osoby, które wybrały opcję z dojazdem własnym odbierają klucze u rezydenta/pilota na miejscu w resorcie. W sobotę (drugi dzień wyjazdu) we wcześniej określonej rezydencji od godziny 18.00 będzie czekał przedstawiciel Organizatora, który pobierze kaucję za zakwaterowanie, przekaże niezbędne informacje organizacyjne, a następnie wręczy klucze wraz ze ski-passem i wskaże drogę do apartamentów. Tel. kontaktowy do rezydenta  oraz adres docelowy jest wysyłany mailem w tygodniu rozpoczęcia imprezy.

Osoby z dojazdu własnego mają możliwość wykupienia przewozu sprzętu narciarskiego (do 13 kg) lub walizki (do 20 kg) autokarem. Koszt przewozu jednego kompletu sprzętu lub jednej walizki to 100 PLN za sztukę.

Jeśli ktoś zdecyduje się na lot samolotem, może skorzystać z oferty lokalnych przewoźników, którzy organizują transfer pomiędzy lotniskami i resortami. Do takich firm należy m.in. BensBus.

Transfer z lotniska w Zurychu do Veysonnaz zostanie zorganizowany w dniu 18.03.2018 r. (niedziela) około godz. 13.30, dojazd do resortu około godz. 17.00. W drodze powrotnej transfer na lotnisko w Zurychu w dniu 25.03.2018 r. (niedziela) wyruszy z Veysonnaz około godziny 7.00 i dojazd na lotnisko planujemy na godzinę 10.30.

 

Proponowane przez nas loty w tych terminach:

Gdańsk – Zurych – Gdańsk
Lufthansa
Gdańsk 6.05 – Zurych 12.45 (1 przesiadka w Monachium)
Zurych 13.20 – Gdańsk 16.25 (1 przesiadka w Monachium)
koszt obu lotów ok 730 zł

Warszawa – Zurych – Warszawa
Swiss
Warszawa 9 45 – Zurych 11.50 (bezpośredni)
Zurych 12.05 – Warszawa 13.55 (bezpośredni)
koszt obu lotów ok 360 zł

Wkrótce uruchomimy możliwość rezerwacji transferu w systemie rezerwacyjnym.
Koszt transferu w obie strony 350 PLN, transfer w jedną stronę 215 PLN.

Osobom lecącym do Genevy proponujemy transport autokarem BensBus, który jedzie Geneva – Veysonnaz.

DOŁĄCZ DO NAS
I PRZEŻYJ NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ!