Menu
10 291 zadowolonych klientów

Transport

Autokary

Wasz urlop zaczyna się wraz z przestąpieniem progu autokaru, wiemy, jak istotny jest komfort, dlatego robimy wszystko, aby podróż była miłym i przyjemnym przeżyciem. Dokładamy wszelkich starań, by wyjazd przebiegał bezpiecznie, w szampańskich nastrojach, a podróż kojarzyła Wam się jedynie z rozgrzewką przed lub regeneracją po intensywnym tygodniu!

Współpracujemy z firmą SINDBADnajwiększą firmą transportową w Polsce i jedną z największych firm w Europie, która ma ponad 30 lat doświadczenia. Autokary tej firmy to sprzęt najwyższej klasy, którego średni wiek nie przekracza 3 lat. Pojazdy wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa, a na podkładzie każdego z nich znajduje się toaleta, mini-barek, klimatyzacja, odtwarzacz DVD oraz telefon pokładowy.

W ofercie niektórych wyjazdów mamy także autokary w opcji ROYAL CLASS. Autokary te charakteryzują się zwiększoną przestrzenią na nogi oraz dodatkami zapewniającymi jeszcze większy komfort podróży, jak gniazdka 230V, czy WiFi na pokładzie. Dodatkowo średni wiek tych pojazdów nie przekracza 2 lat.


Autokary odjeżdżają w piątek z wcześniej wskazanych przez nas miejsc. Lista miast odjazdu autokarów może się różnić pomiędzy wyjazdami i jest każdorazowo podawana przy ofercie wyjazdu.

O ile nie podano dodatkowych informacji przy konkretnym wyjeździe, poniżej znajduję się lista przykładowych miejsc i godzin odjazdu autokarów:

TRÓJMIASTO – parking przy hali ERGO ARENA ok.13.00
BYDGOSZCZ – parking przy Hali Łuczniczka ok. 15.30
TORUŃ – Stacja Paliw Orlen, Łódzka 83, Kujawskiej ok.15.30
POZNAŃ – stacja paliw Shell przy ulicy 28 czerwca 1956r. 419, przy zjeździe z autostrady na Luboń , ok.18.30
SŁUPSK – Stacja paliw Orlen, ul Gdańska 18A, ok. 15.30 (przy zebraniu min. 20 osób)
KOSZALIN – Dworzec PKS, stanowisko 3, ok. 17.00 (przy zebraniu min. 20 osób)
SZCZECIN – Stacja paliw Orlen, Struga 61 ok.19.30 (przy zebraniu min. 20 osób)
WARSZAWA – plac Defilad pod Pałacem Kultury i Nauki ok.13.00 (przy zebraniu min. 20 osób)
KRAKÓW – Stacja paliw ARGE i SUBWAY, ul Opolska 60, ok 17.30 (przy zebraniu min. 20 osób)
KATOWICE – BP i McDonald na trasie A4 w kierunku Wrocławia, Aleja Górnośląska 55, ok 19.00 (przy zebraniu min. 20 osób)

Dokładne informacje wysyłane są na 1-2 tygodnie przed wyjazdem.

DOJAZD WŁASNY

Jeśli nie jesteście fanami jazdy autokarem lub z jakichś powodów nie możecie dołączyć do wesołej autokarowej kompanii, możecie skorzystać z opcji dojazdu własnego.

Osoby, które wybrały opcję z dojazdem własnym odbierają klucze u rezydenta/pilota na miejscu w resorcie. W sobotę (drugi dzień wyjazdu) we wcześniej określonej rezydencji od godziny 18.00 będzie czekał przedstawiciel Organizatora, który pobierze kaucję za zakwaterowanie, przekaże niezbędne informacje organizacyjne, a następnie wręczy klucze wraz ze ski-passem i wskaże drogę do apartamentów. Tel. kontaktowy do rezydenta w  oraz adres docelowy jest wysyłany mailem w tygodniu rozpoczęcia imprezy.
Osoby z dojazdu własnego mają możliwość wykupienia przewozu sprzętu narciarskiego autokarem. Koszt przewozu jednego kompletu sprzętu to 100 PLN.

Jeśli ktoś zdecyduje się na lot samolotem, może skorzystać z oferty lokalnych przewoźników, którzy organizują transfer pomiędzy lotniskami i resortami. Do takich firm należy m.in. BensBus.
W ofercie niektórych wyjazdów możecie także znaleźć ofertę transferu organizowanego przez nas. Jest on jednak uzależniony od ilości osób, które wykażą zainteresowanie wykupieniem takiej usługo. Jeśli chcesz dowiedzieć, czy organizujemy transfery na Twoim wyjeździe, wyślij maila do biura na adres rezerwacje@loco-travel.pl.

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 50 zł zniżki na kolejny wyjazd. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride