Transport

JESTEŚMY LOCO - POZNAJ NAS!

AUTOKARY

Wasz urlop zaczyna się wraz z przestąpieniem progu autokaru, wiemy, jak istotny jest komfort, dlatego robimy wszystko, aby podróż była miłym i przyjemnym przeżyciem. Dokładamy wszelkich starań, by wyjazd przebiegał bezpiecznie, w szampańskich nastrojach, a podróż kojarzyła Wam się jedynie z rozgrzewką przed lub regeneracją po intensywnym tygodniu!

Na wszystkie nasze wyjazdy jeździmy autokarami o podwyższonym standardzie. Autokary te charakteryzują się zwiększoną przestrzenią na nogi oraz dodatkami zapewniającymi jeszcze większy komfort podróży. Nasze autokary to sprzęt najwyższej klasy, którego średni wiek nie przekracza 2 lat. Pojazdy wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa, a na podkładzie każdego z nich znajduje się WiFi, toaleta, mini-barek, klimatyzacja, odtwarzacz DVD, telefon pokładowy oraz pod siedzeniami gniazdko 230 V oraz gniazdka USB w siedzeniach.

 

 

 

Autokary odjeżdżają z wcześniej wskazanych przez nas miejsc. Lista miast odjazdu autokarów może się różnić pomiędzy wyjazdami i jest każdorazowo podawana przy ofercie wyjazdu.

Jeśli nie ma na liście Twojego miasta, skontaktuj się z nami, z niektórych miast organizujemy antenki dojeżdżające na trasę autokaru. A przy grupie min 20 osób możemy uruchomić transport z innego miasta.

Poniżej znajduję się lista przykładowych miejsc odjazdu autokarów:

TRÓJMIASTO – parking przy hali ERGO ARENA
BYDGOSZCZ – parking przy Hali Łuczniczka
TORUŃ – Stacja Paliw Orlen, Łódzka 83, Kujawskiej
POZNAŃ – stacja paliw Shell przy ulicy 28 czerwca 1956r. 419, przy zjeździe z autostrady na Luboń
SŁUPSK – Stacja paliw Orlen, ul Gdańska 18A
KOSZALIN – Dworzec PKS, stanowisko 3
SZCZECIN – Stacja paliw Orlen, Struga 61
WARSZAWA – plac Defilad pod Pałacem Kultury i Nauki
ŁÓDŹ – przy zjeździe z autostrady Nowosolna
WROCŁAW – przy zjeździe z autostrady Wrocław Północ
KRAKÓW – Stacja paliw ARGE i SUBWAY, ul Opolska 60
KATOWICE – BP i McDonald na trasie A4 w kierunku Wrocławia, Aleja Górnośląska 55

Dokładne informacje wysyłane są mailowo do każdego uczestnika wyjazdu na tydzień przed wyjazdem.

Informacje o godzinie zbiórki zostaną wysłane około tydzień przed wyjazdem. W celu sprawnego wyjazdu obowiązkowe jest punktualne stawienie się na zbiórce. Spóźnienie większe niż 15 minut będzie traktowane jako rezygnacja z imprezy. Miejsca zajmujemy zgodnie z kolejnością wpuszczania do autokaru przez Pilota.

Każdy Klient – uczestnik Imprezy może posiadać: jedną sztukę bagażu podręcznego do 5 kg, jedną sztukę bagażu głównego do 20 kg, w przypadku Imprez narciarskich lub snowboardowych dodatkowo jeden komplet sprzętu sportowego do 13 kg. Sprzęt sportowy powinien być umieszczony w przeznaczonych do tego pokrowcach. Z uwagi na przewidziane przez przepisy prawa limity ładowności autokaru, Organizator lub jego przedstawiciel, jak również obsługa autokaru może odmówić Klientowi zabrania bagażu przekraczającego powyższe limity.
UWAGA!!! ILOŚĆ I WAGA BAGAŻU JEST SKRUPULATNIE SPRAWDZANA I NIE MA MOŻLIWOŚCI POWIĘKSZENIA LIMITU JAKĄKOLWIEK DOPŁATĄ ZA NADBAGAŻ.

Planowany czas podróży z Trójmiasta to od ok 24 do 28 godzin i odpowiednio mniej z pozostałych miast. Postoje w trakcie podróży będą odbywały się z następującą średnią częstotliwością: 15 minut postoju co 4h jazdy autokaru. Przed przyjazdem do resortu planowany jest postó (45 minut do 1h) na zakupy w supermarkecie. Jeśli jednak warunki na trasie spowodują znaczne opóźnienie w transporcie, postój w hipermarkecie może nie dojść do skutku. Planowany przyjazd do miejscowości docelowej około godziny 16-18.00.

DOJAZD WŁASNY

Jeśli nie jesteście fanami jazdy autokarem lub z jakichś powodów nie możecie dołączyć do wesołej autokarowej kompanii, możecie skorzystać z opcji dojazdu własnego.

Osoby, które wybrały opcję z dojazdem własnym odbierają klucze u rezydenta/pilota na miejscu w resorcie. W sobotę (drugi dzień wyjazdu) we wcześniej określonej rezydencji od godziny 18.00 będzie czekał przedstawiciel Organizatora, który pobierze kaucję za zakwaterowanie, przekaże niezbędne informacje organizacyjne, a następnie wręczy klucze wraz ze ski-passem i wskaże drogę do apartamentów. Tel. kontaktowy do rezydenta  oraz adres docelowy jest wysyłany mailem w tygodniu rozpoczęcia imprezy.

Osoby z dojazdu własnego mają możliwość wykupienia przewozu sprzętu sportowego do 13 kg (pokrowiec z nartami/deską + pokrowiec na buty) lub walizki (do 20 kg) autokarem. Koszt przewozu jednego kompletu sprzętu – 150 PLN;  jednej walizki – 150 PLN.

Jeśli ktoś zdecyduje się na lot samolotem, może skorzystać z oferty lokalnych przewoźników, którzy organizują transfer pomiędzy lotniskami i resortami. Do takich firm należy m.in. BensBus.

Transfer z lotniska w Zurychu do Veysonnaz zostanie zorganizowany w dniu 18.03.2018 r. (niedziela) około godz. 13.30, dojazd do resortu około godz. 17.00. W drodze powrotnej transfer na lotnisko w Zurychu w dniu 25.03.2018 r. (niedziela) wyruszy z Veysonnaz około godziny 7.00 i dojazd na lotnisko planujemy na godzinę 10.30.

 

Proponowane przez nas loty w tych terminach:

Gdańsk – Zurych – Gdańsk
Lufthansa
Gdańsk 6.05 – Zurych 12.45 (1 przesiadka w Monachium)
Zurych 13.20 – Gdańsk 16.25 (1 przesiadka w Monachium)
koszt obu lotów ok 730 zł

Warszawa – Zurych – Warszawa
Swiss
Warszawa 9 45 – Zurych 11.50 (bezpośredni)
Zurych 12.05 – Warszawa 13.55 (bezpośredni)
koszt obu lotów ok 360 zł

Wkrótce uruchomimy możliwość rezerwacji transferu w systemie rezerwacyjnym.
Koszt transferu w obie strony 350 PLN, transfer w jedną stronę 215 PLN.

Osobom lecącym do Genevy proponujemy transport autokarem BensBus, który jedzie Geneva – Veysonnaz.

DOŁĄCZ DO NAS
I PRZEŻYJ NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ!