Menu
10 291 zadowolonych klientów

Transport

AUTOKARY

Wasz urlop zaczyna się wraz z przestąpieniem progu autokaru, wiemy, jak istotny jest komfort, dlatego robimy wszystko, aby podróż była miłym i przyjemnym przeżyciem. Dokładamy wszelkich starań, by wyjazd przebiegał bezpiecznie, w szampańskich nastrojach, a podróż kojarzyła Wam się jedynie z rozgrzewką przed lub regeneracją po intensywnym tygodniu!

Na wszystkie nasze wyjazdy jeździmy autokarami o podwyższonym standardzie. Autokary te charakteryzują się zwiększoną przestrzenią na nogi oraz dodatkami zapewniającymi jeszcze większy komfort podróży. Nasze autokary to sprzęt najwyższej klasy, którego średni wiek nie przekracza 2 lat. Pojazdy wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa, a na podkładzie każdego z nich znajduje się WiFi, toaleta, mini-barek, klimatyzacja, odtwarzacz DVD, telefon pokładowy oraz pod siedzeniami gniazdko 230 V oraz gniazdka USB w siedzeniach.


Autokary odjeżdżają z wcześniej wskazanych przez nas miejsc. Lista miast odjazdu autokarów może się różnić pomiędzy wyjazdami i jest każdorazowo podawana przy ofercie wyjazdu.

Jeśli nie ma na liście Twojego miasta, skontaktuj się z nami, z niektórych miast organizujemy antenki dojeżdżające na trasę autokaru. A przy grupie min 20 osób możemy uruchomić transport z innego miasta.

Poniżej znajduję się lista przykładowych miejsc odjazdu autokarów:

TRÓJMIASTO – parking przy hali ERGO ARENA
BYDGOSZCZ – parking przy Hali Łuczniczka
TORUŃ – Stacja Paliw Orlen, Łódzka 83, Kujawskiej
POZNAŃ – stacja paliw Shell przy ulicy 28 czerwca 1956r. 419, przy zjeździe z autostrady na Luboń
SŁUPSK – Stacja paliw Orlen, ul Gdańska 18A
KOSZALIN – Dworzec PKS, stanowisko 3
SZCZECIN – Stacja paliw Orlen, Struga 61
WARSZAWA – plac Defilad pod Pałacem Kultury i Nauki
ŁÓDŹ – przy zjeździe z autostrady Nowosolna
WROCŁAW – przy zjeździe z autostrady Wrocław Północ
KRAKÓW – Stacja paliw ARGE i SUBWAY, ul Opolska 60
KATOWICE – BP i McDonald na trasie A4 w kierunku Wrocławia, Aleja Górnośląska 55

Dokładne informacje wysyłane są mailowo do każdego uczestnika wyjazdu na tydzień przed wyjazdem.

DOJAZD WŁASNY

Jeśli nie jesteście fanami jazdy autokarem lub z jakichś powodów nie możecie dołączyć do wesołej autokarowej kompanii, możecie skorzystać z opcji dojazdu własnego.

Osoby, które wybrały opcję z dojazdem własnym odbierają klucze u rezydenta/pilota na miejscu w resorcie. W sobotę (drugi dzień wyjazdu) we wcześniej określonej rezydencji od godziny 18.00 będzie czekał przedstawiciel Organizatora, który pobierze kaucję za zakwaterowanie, przekaże niezbędne informacje organizacyjne, a następnie wręczy klucze wraz ze ski-passem i wskaże drogę do apartamentów. Tel. kontaktowy do rezydenta  oraz adres docelowy jest wysyłany mailem w tygodniu rozpoczęcia imprezy.


Osoby z dojazdu własnego mają możliwość wykupienia przewozu sprzętu narciarskiego (do 13 kg) lub walizki (do 20 kg) autokarem. Koszt przewozu jednego kompletu sprzętu lub jednej walizki to 100 PLN za sztukę.

Masz pytania dotyczące transportu? Skontaktuj się z naszym biurem.

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride