Menu
10 291 zadowolonych klientów

Val d’Allos (Francja)

resorty_valdallos2


Region narciarski “Espace Lumière” położony jest w południowo wschodniej części Francji. Nigdzie indziej nie znajdziemy tylu wspaniałych stoków, prowadzących wprost pod drzwi hotelu. Trasy zjazdowe rozprzestrzenione są na terenach narciarskich położonych na wysokości 1500 – 2600 m n.p.m.. Bardzo różnorodne, doskonale oświetlone pełnym słońcem trasy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających narciarzy. Na terenie regionu działa wiele urządzeń naśnieżających, które odpowiednio dbają, o jakość białego puchu. Obszar Espace Lumière został wielokrotnie wyróżniony za tereny i infrastrukturę szczególne dobrze przystosowane dla narciarzy. Fani snowboardu oraz freestyle również nie będą tu zawiedzeni, gdyż na nich czeka znany snowpark Free-Ride “Le Rider Space”. W rejonie Val d’Allos/Pra Loup czeka na narciarzy 180 km zróżnicowanych tras zajazdowych. Region ten słynie z fantastycznych warunków dla narciarzy i snowboardzistów. Znajdują się tu specjalnie wyznaczone, szerokie i łagodne stoki, doskonałe do szlifowania nowo nabytych umiejętności. Zaawansowani również świetnie się tu odnajdą. Czeka tu na nich 5 czarnych tras, z najtrudniejszą „La Noire”, mającą 1,3 km, o różnicy poziomów 500 metrów. Na miłośników snowboardu czeka nowy snowpark “South Park” z wieloma skoczniami i wszystkim, czego tylko sobie dusza freestyle’owca zażyczy.Panują tutaj również świetne warunki do jazdy po świeżym puchu poza wyznaczonymi trasami, co zapewne przypadnie do gustu fanom freeride’u.

Informacje o rejonie Val d’Allos/PraLoup

Najwyższy punkt regionu 2600 m
Położenie miejscowości 1800 m
Liczba wyciągów 51
Wyciągi orczykowe 24
Wyciągi krzesełkowe 21
Gondole 6
Trasy narciarskie zielone/niebieskie 100 km
Trasy narciarskie czerwone 70 km
Trasy narciarskie czarne 10 km
Nartostrady 180 km
Ilość snowparków 5

button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

 

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride