Menu
10 291 zadowolonych klientów

Val d’Isere (Francja)


Val d’Isere to jedna z najpopularniejszych miejscowości narciarskich, która razem z Tignes tworzy region narciarski zwany Espace Killy. Resort oferuje szeroki wybór tras, zarówno tym, którzy dopiero uczą się jeździć, jak i tym, którzy śmigają po stokach z prędkością światła. To trasy m.in. na lodowcu Grand Motte (3456 m n.p.m.), gdzie jeździć można także latem. Ponadto, to istny raj dla tych, którzy kochają freeride. Val d’Isere słynie ze swych „technicznych” stoków. To tutaj co roku odbywa się wiele zawodów zjazdowych w ramach pucharu świata. Resort zyskał popularność przy okazji Igrzysk Olimpijskich w Albertville. Zaprojektowany wtedy stok „Bellevarde”, którego autorem jest mistrz świata Bernharda Rüssi, stał się jednym z legendarnych zjazdów wśród narciarzy i wizyta na nim stała się wręcz koniecznością.Espace Killy to ponad 300km tras, prawie 90 wyciągów i bardzo dobre połączenia pomiędzy stacjami narciarskimi. W Snowparku Val Park znajduję się strefy (zielone, niebieskie, czerwone, czarne) podzielone podobnie jak trasy, pod względem trudności. Dzięki temu każdy może ćwiczyć na kickerach i railach dostosowanych do poziomu swoich możliwości. W parku znajduję się także moduły zaprojektowane specjalnie do zawodów i sesji zdjęciowych, a ekipa zajmująca się parkiem projektuje i buduje wciąż nowe przeszkody, więc na nudę na pewno narzekać nie można.

Informacje o resorcie Val d’Isere
Najwyższy punkt regionu   3456 m
Położenie miejscowości 1821  m
Wyciągi orczykowe  15
Wyciągi krzesełkowe  21
Kolejki linowe  6
Trasy zielone/niebieskie  120 km
Trasy czerwone  10 km
Trasy czarne  11 km
Liczba snowparków 1


button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride