Menu
10 291 zadowolonych klientów

Val Thorens (Francja)

 

Region Les Trois Vallees (Trzy Doliny) znajdujący się w sercu Alp Francuskich, jest jednym z największych  najpopularniejszych  regionów narciarskich w Europie. Oferuje ponad 600 km świetnie przygotowanych i niezwykle urozmaiconych tras. Dzięki  dużemu zróżnicowaniu szlaków, każdy znajdzie tutaj odpowiednie dla siebie miejsce na doskonalenie umiejętności lub błogie szaleństwo w śniegu. Miasteczka narciarskie w regionie, to typowe francuskie kurorty oferujące narciarzom pełen zakres usług zarówno noclegowych, jak i bogatą ofertę propozycji  na spędzenie wolnego czasu. Val Thorens oferuje dostęp do 150 km tras, położonych w największym, a przede wszystkim zapewniającym wyśmienite warunki narciarskie, regionie „Les 3 Vallèes“. Sławę miejscowości przynoszą jedne z najlepszych w Europie trasy (czerwona i czarna) z Cime de Caron (3300 m n.p.m.), doskonale znane bardziej zaawansowanym narciarzom. Na miłośników sportów zimowych, szukających mocniejszych wrażeń czeka snowpark o wielkości 70.000 m²! Dodatkowo,  na wszystkich czeka trasa boardercross o długości 1,4 km z jumping table. Ogromna liczba terenów  do jazdyw głębokim śniegu sprawi, iż serce niejednego zabije mocniej! Dla narciarzy z wyśmienitą kondycją polecana jest 12km trasa “Col de l’Audzin”, której różnica poziomów wynosi 1400 m.

Informacje o resorcie Val Thorens
Najwyższy punkt regionu 3230 m
Położenie miejscowości 2300 m
Liczba wyciągów 32
Wyciągi orczykowe 9
Wyciągi krzesełkowe 15
Gondole 8
Trasy narciarskie zielone/niebieskie 78 km
Trasy narciarskie czerwone 57 km
Trasy narciarskie czarne 15 km
Liczba snowparków 1

button_resort

button_trasy

button_pogoda

button_kamera

Dlaczego LOCO TRAVEL?

Bo lubimy aktywnie spędzać czas i tym chcemy zarażać innych.

Bo połączenie aktywności sportowej z dobrą nutą (imprezy, koncerty) i porcją atrakcji (zawody, konkursy) jest naszym przepisem na udany urlop.

Bo zimą możecie pojechać z nami na narty i snowboard, a latem zabierzemy Was na kite’a i windsurfing.

LOCO TRAVEL - We've got your ticket to ride!

ZOBACZ DLACZEGO WARTO

ZOBACZ NASZE

PROMOCJE

SPRAWDZAJ!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi naszych wyjazdów. Będziesz otrzymywał istotne informacje, nie wysyłamy spamu!

  • Partnerzy

    s_burger_logogopro-logo-800x800

  • Partnerzy

  • Partnerzy

We've got your ticket to ride